Pranie kanapy Ząbki

Czyszczenie kanapy Ząbki

Kanapa oraz inne elementy wypoczynkowe, jak pufy czy fotele powinny być regularnie prane. Oprócz wielu losowych zabrudzeń i plam, spowodowanych również przez nieuwagę dzieci lub zwierzęta domowe, w ciągu lat użytkowania takie meble tracą swój blask – osiadają na nich kurz i inne drobnoustroje, w wyniku czego mogą nawet zmienić swój pierwotny kolor. Samodzielne pranie często kończy się zniszczeniem tapicerki – jakiej firmie zlecić więc taką usługę w Warszawie i Ząbkach?

Profesjonalna firma sprzątająca w Warszawie

Do czyszczenia obić kanap i foteli warto zdecydować się na usługi profesjonalnej firmy sprzątającej, która zajmie się usuwaniem nieprzyjemnego zapachu, plam i zabrudzeń z powierzchni materiału oraz przywróceniem sofom i innym elementom wyposażenia dawnej świetności. Jedną z takich firm sprzątających, działających na terenie Warszawy i Ząbków jest marka BrudOut, zajmująca się także czyszczeniem dywanów i wykładzin, krzeseł, materacy, tapicerki samochodowej obraz meblowej. Stosowana do czyszczenia metoda ekstrakcji jest jedną z najbardziej skutecznych przy tego typu materiałach – meble prezentują się lepiej – wyglądają zupełnie jak nowe.

specjalistyczne pranie tapicerki meblowej
profesjonalne pranie tapicerki meblowej warszawa

Pranie tapicerki meblowej Ząbki

profesjonalne pranie mebli tapicerowanych
profesjonalne czyszczenie mebli tapicerowanych

Pranie kanapy Ząbki

Samodzielne odplamianie kanap jest zazwyczaj nieskuteczne – często zabrudzenia powstają bowiem z trudnych do usunięcia produktów, np. wina, zlepionego wosku, plasteliny, sosu pomidorowego czy kawy. Ekipa BrudOut radzi sobie jednak z każdym zaciekiem i plamą, nawet jeżeli kanapa lub inny mebel zostały wykonane z delikatnych materiałów.

Wszystko dzięki aż sześciu etapom prania każdej tapicerki, wśród których znajduje się dokładne odkurzanie powierzchni, próba materiału, zaaplikowanie środka piorącego, pranie właściwe oraz usuwanie najtrudniejszych zabrudzeń i etap suszenia tapicerki lub pozostawienia do samoistnego wyschnięcia.

Wszystko przeprowadzane jest za pomocą profesjonalnych urządzeń piorących i suszących. Ekipa BrudOut dojeżdża do domu klienta, dzięki czemu nie musisz martwić się o transport kanapy. Zamiast wymieniać wyposażenie salonu czy sypialni na nowe, możesz więc zdecydować się na dokładne czyszczenie kanap i foteli, oszczędzając przy tym czas i znaczne nakłady finansowe.

Pranie tapicerki meblowej Ząbki

Pranie tapicerki Ząbki - efekty przed i po

Dokładne wyczyszczenie kanap, krzeseł, puf i foteli zupełnie zmienia wygląd całego mieszkania – przestrzeń wydaje się bardziej estetyczna i przytulna.

Tym prostym działaniem można więc dokonać w swoim domowym zaciszu zupełnej metamorfozy. Takie mycie to oczywiście nie tylko aspekty wizualne – gromadzące się na nigdy niepranej kanapie bakterie, drobnoustroje czy sierść zwierząt są niehigieniczne, a nawet niebezpieczne dla zdrowia. Mogą pogłębiać alergie lub powodować podrażnienia, kaszel i duszności.

Przynajmniej raz w roku warto więc zdecydować się na usługi profesjonalnej firmy sprzątającej. Dobrym pomysłem jest też dokładne pranie tapicerki w nowo wynajętym mieszkaniu – to gwarancja higieny i czystości na długi czas.

profesjonalne czyszczenie tapicerki meblowej
profesjonalne pranie tapicerki meblowej

Pranie tapicerki meblowej Ząbki