Pranie Kanapy Ząbki

Kanapa oraz inne elementy wypoczynkowe, jak pufy czy fotele powinny być regularnie prane. Oprócz wielu losowych zabrudzeń i plam, spowodowanych również przez nieuwagę dzieci lub zwierzęta domowe, w ciągu lat użytkowania takie meble tracą swój blask – osiadają na nich kurz i inne drobnoustroje, w wyniku czego mogą nawet zmienić swój pierwotny kolor. Samodzielne pranie często kończy się zniszczeniem tapicerki – jakiej firmie zlecić więc taką usługę w Warszawie i Ząbkach?

Czyszczenie kanapy Ząbki

Profesjonalna firma sprzątająca w Warszawie

Do czyszczenia obić kanap i foteli warto zdecydować się na usługi profesjonalnej firmy sprzątającej, która zajmie się usuwaniem nieprzyjemnego zapachu, plam i zabrudzeń z powierzchni materiału oraz przywróceniem sofom i innym elementom wyposażenia dawnej świetności. Jedną z takich firm sprzątających, działających na terenie Warszawy i Ząbków jest marka BrudOut, zajmująca się także czyszczeniem dywanów i wykładzin, krzeseł, materacy, tapicerki samochodowej obraz meblowej. Stosowana do czyszczenia metoda ekstrakcji jest jedną z najbardziej skutecznych przy tego typu materiałach – meble prezentują się lepiej – wyglądają zupełnie jak nowe.

Pranie kanapy Ząbki

Samodzielne odplamianie kanap jest zazwyczaj nieskuteczne – często zabrudzenia powstają bowiem z trudnych do usunięcia produktów, np. wina, zlepionego wosku, plasteliny, sosu pomidorowego czy kawy. Ekipa BrudOut radzi sobie jednak z każdym zaciekiem i plamą, nawet jeżeli kanapa lub inny mebel zostały wykonane z delikatnych materiałów.

Wszystko dzięki aż sześciu etapom prania każdej tapicerki, wśród których znajduje się dokładne odkurzanie powierzchni, próba materiału, zaaplikowanie środka piorącego, pranie właściwe oraz usuwanie najtrudniejszych zabrudzeń i etap suszenia tapicerki lub pozostawienia do samoistnego wyschnięcia.

Wszystko przeprowadzane jest za pomocą profesjonalnych urządzeń piorących i suszących. Ekipa BrudOut dojeżdża do domu klienta, dzięki czemu nie musisz martwić się o transport kanapy. Zamiast wymieniać wyposażenie salonu czy sypialni na nowe, możesz więc zdecydować się na dokładne czyszczenie kanap i foteli, oszczędzając przy tym czas i znaczne nakłady finansowe.

Pranie tapicerki Ząbki - efekty przed i po

Dokładne wyczyszczenie kanap, krzeseł, puf i foteli zupełnie zmienia wygląd całego mieszkania – przestrzeń wydaje się bardziej estetyczna i przytulna.

Tym prostym działaniem można więc dokonać w swoim domowym zaciszu zupełnej metamorfozy. Takie mycie to oczywiście nie tylko aspekty wizualne – gromadzące się na nigdy niepranej kanapie bakterie, drobnoustroje czy sierść zwierząt są niehigieniczne, a nawet niebezpieczne dla zdrowia. Mogą pogłębiać alergie lub powodować podrażnienia, kaszel i duszności.

Przynajmniej raz w roku warto więc zdecydować się na usługi profesjonalnej firmy sprzątającej. Dobrym pomysłem jest też dokładne pranie tapicerki w nowo wynajętym mieszkaniu – to gwarancja higieny i czystości na długi czas.

Pranie Tapicerki Meblowej Ząbki