Sprzątanie po remontach​

Każdy remont mieszkania czy domu nieodłącznie wiąże się nie tylko z dużymi kosztami, dopełnianiem mnóstwa formalności i stresem – w końcu wszystkie prace remontowe kiedyś dobiegają końca, jednak po nich zostaje, przeważnie bardzo duży, bałagan. Szczególnie po gruntownym remoncie pozostaje gruz, brud i mnóstwo kurzu: nierzadko tyle, że bardzo trudno samodzielnie sobie z tym poradzić. W takiej sytuacji najlepiej sięgnąć po pomoc profesjonalistów i zamówić usługę sprzątania po remontach – wykonujemy takie prace w Warszawie i okolicach.

Sprzątanie po remontach​

Sprzątanie po remontach w domach i mieszkaniach

Czyszczenie poremontowe z reguły okazuje się trudniejsze, bardziej uciążliwe i czasochłonne, niż na początku wielu osobom się wydaje. BrudOut sprawnie, skutecznie i z zachowaniem ustalonego wcześniej terminu wysprząta pomieszczenia, włącznie z myciem okien czy wyczyszczeniem kostki brukowej przed posesją, jeśli okaże się to konieczne.

Dysponujemy bogatym parkiem maszynowym i wykorzystujemy do sprzątania poremontowego specjalistyczne środki czyszczące. Wykonujemy m.in. takie prace po remoncie lub budowie jak:

  • gruntowne odkurzanie,
  • czyszczenie i konserwacja podłóg,
  • doczyszczanie armatury i płytek,
  • mycie okien i ram okiennych,
  • doczyszczanie ścian i drzwi,
  • czyszczenie innych powierzchni.

Co robimy w ramach sprzątania poremontowego?

Usuwamy wszelkie pozostałości – niezależnie od tego, co zostało na placu budowy lub pomieszczeniu po gruntownym remoncie, m.in. resztki klejów, zapraw i cementów, farb, zbrojeń, fug. Gwarantujemy najwyższą jakość naszych usług, których ceny nie odbiegają od ogólnych standardów, a jednocześnie staramy się, by były one jak najbardziej korzystne dla naszych Klientów.

Dokładnej wyceny dokonujemy indywidualne z klientem. Zakres prac również jest elastyczny. Zachęcamy do kontaktu: uzgodnimy szczegóły i wspólnie ustalimy dogodny termin.

Sprzątanie po remontach​