Pranie materacy w firmach

Czysty materac to nie tylko taki, na którym nie ma widocznych plam: czysty materac to ten, który jest czyszczony regularnie, nie tylko wtedy, gdy pojawią się na nim wyraźne zabrudzenia. Nie wszyscy zdają sobie sprawę, że ten intensywnie eksploatowany element łóżka kryje w sobie roztocza, bakterie, alergeny, kurz i pyłki. Oferujemy usługę sprzątania dla firm taką jak pranie materacy w firmach – hotelach, pensjonatach, placówkach medycznych, internatach, akademikach.

Pranie materacy – usługi dla firm

Powierzchnia, na której śpią goście czy korzystają z niej pacjenci, bezwzględnie powinna być czysta i higieniczna. Regularna zmiana prześcieradła to absolutna podstawa, ale to nie wystarczy – wszelkie zanieczyszczenia bardzo łatwo przedostają się głębiej poprzez cienką warstwę materiału.

Do prania materacy wykorzystujemy metodę podobną do tej stosowanej w przypadku czyszczenia krzeseł biurowych – ekstrakcyjną. Materace można poddawać czyszczeniu bez obaw o sprężyny i podbicia: technika ekstrakcyjna sprawia, że materac nie jest „zalewany” środkiem czyszczącym. Co prawda jest on nieco wilgotny po praniu, ale preparat myjący jest w trakcie prania od razu wypłukiwany i wciągany przez maszynę. Pierzemy także materace dziecięce – stosujemy środki bezpieczne dla skóry i zdrowia maluchów.

Dlaczego warto zamówić u nas usługę prania materacy?

Nie jesteśmy jedyną firmą w Warszawie, która świadczy usługi prania materacy, dlatego przedstawiamy kilka powodów, dla których to właśnie u nas warto je zamówić:

  1. Czyścimy precyzyjnie – dokładamy wszelkich starań, by materac był dokładnie wyczyszczony. Wiedząc, jak wiele skrywa się w nim groźnych bakterii i roztoczy, nie pozwalamy sobie na pominięcie jakiegokolwiek kroku w procesie prania.
  2. Odpowiednie preparaty piorące – preparaty, które stosujemy do prania materacy, są nietoksyczne i przeznaczone wyłącznie do tego celu. Środki piorące używane przez nas są bezpieczne dla skóry, a przy tym niezwykle skuteczne.
  3. Optymalna technika prania – wybór właściwej metody umożliwia nam zredukowanie używanych środków do prania do minimum.