Mycie okien

O dobry wizerunek firmy w oczach pracowników, klientów, partnerów biznesowych i gości warto zadbać na każdej płaszczyźnie. Brudne szyby i ramy okienne nie prezentują się estetycznie – wydajny biznes potrzebuje czystej przestrzeni. Wiemy, że utrzymanie czystości w biurze nie jest łatwym zadaniem, dlatego oferujemy mycie okien w firmach na terenie Warszawy i okolic. Usługę adresujemy do właścicieli firm, office managerów i zarządców niewielkich obiektów – wyczyścimy okna w Waszych lokalach na błysk.

Mycie okien w firmach

Pracujemy w taki sposób, by nie dezorganizować pracy w firmie. Dostosowujemy się do harmonogramu Klienta i wspólnie z nim ustalamy najlepszy możliwy termin wykonania usługi. Radzimy sobie nie tylko ze zwykłymi, codziennymi zabrudzeniami na szybach, lecz także myjemy okna w ramach sprzątania po remoncie w firmieusuwając z nich np. resztki farby, zaprawy, pianki silikonowej.

Myjemy

  • szyby okienne,
  • świetliki,
  • witryny,
  • loggie

Dlaczego warto wybrać nasze usługi?

Jesteśmy skuteczni, swoją pracę wykonujemy rzetelnie i zawsze w uzgodnionym wcześniej terminie. Używamy wyłącznie profesjonalnego sprzętu i certyfikowanych, skutecznych środków czyszczących przeznaczonych do mycia szyb, ram okiennych i parapetów. Dbamy o to, by wykorzystywane przez nas preparaty myjące nie tylko skutecznie usuwały zabrudzenia, ale także były bezpieczne dla osób przebywających w sprzątanych obiektach.

Stosowane przez nas środki czyszczące nie wywołują reakcji alergicznych, a dodatkowo są bezpieczne dla środowiska. Zachęcamy do skorzystania z naszej oferty sprzątania dla firm. Dojazd do firmy na terenie Warszawy jest darmowy. Można nam zlecić jednorazowe umycie okien lub nawiązać dłuższą współpracę.

Czyszczenie okien