Sprzątanie po remontach

Ruszyłeś z nowym biznesem i siedziba firmy wymagała remontu? A może potrzebna była przebudowa miejsca już istniejącej działalności? Zanim pracownicy znajdą się w nowych, odświeżonych wnętrzach, trzeba doprowadzić je do porządku. Oferujemy sprzątanie po remontach w firmach na terenie Warszawy i okolic. Szczególnie po gruntownym remoncie pozostaje gruz, brud i mnóstwo kurzu: nierzadko tyle, że zwykła firma sprzątająca może mieć problem z ich usunięciem. W takiej sytuacji warto nawiązać współpracę z naszą ekipą. Firma sprzątająca BrudOut wykonuje czyszczenie poremontowe sprawnie, skutecznie i z zachowaniem ustalonego wcześniej terminu wysprząta pomieszczenia, włącznie z myciem okien czy wyczyszczeniem kostki brukowej przed posesją, jeśli okaże się to konieczne.

Sprzątanie po remontach

Jakie usługi sprzątania poremontowego w firmach wykonujemy?

Do dyspozycji mamy dobrze wyposażony park maszynowy oraz specjalistyczne preparaty czyszczące. Do naszych usług sprzątania poremontowego w firmach należą:

  • gruntowne odkurzanie,
  • czyszczenie i konserwacja podłóg,
  • doczyszczanie armatury i płytek,
  • mycie okien i ram okiennych,
  • doczyszczanie ścian i drzwi,
  • czyszczenie innych powierzchni.

Usuwamy wszelkie zanieczyszczenia, m.in. resztki klejów, zapraw i cementów, farb, fug. To, co nas wyróżnia, to wysoka jakość prac przy jednoczesnym zachowaniu cen, które nie odbierają od ogólnych standardów w mieście. Staramy się przy tym, by były one korzystne – dokładnej wyceny sprzątania po remoncie dokonujemy indywidualnie, w zależności od wielkości sprzątanych pomieszczeń, zakresu usług, stopnia zabrudzenia. Dlatego zachęcamy do kontaktu i skorzystania z usługi sprzątania dla firm: uzgodnimy szczegóły i wspólnie ustalimy dogodny termin.

Sprzątanie po remontach