Czyszczenie kostki brukowej – usługi dla firm

By alejki i podjazdy na terenie firmy, hotelu, restauracji lub innego obiektu prezentowały się nienagannie, niezbędne jest regularne czyszczenie kostki brukowej: realizujemy taką usługę na terenie Warszawy i w bliskich miejscowościach.  

Mycie kostki brukowej

Czyszczenie kostki brukowej w firmie

Mycie kostki brukowej warto zlecić nie tylko w ramach sprzątania firm po remontach, gdy pojawią się na niej uporczywe, trudne do usunięcia zanieczyszczenia, lecz także np. przed rozpoczęciem sezonu wiosennego, gdy alejkom i podjazdom przyda się gruntowne odświeżenie po zimie.

Nasza firma zajmuje się profesjonalnym czyszczeniem kostki brukowej wykonanej z różnych materiałów:

 • najpopularniejszego – zagęszczonego betonu z kruszywem,
 • granitu,
 • klinkieru,
 • kamienia

Kostkę brukową czyścimy przede wszystkim skutecznie: tak, by nie tylko zadbany budynek stawiał firmę w dobrym świetle, lecz także jego otoczenie. Jako materiał intensywnie eksploatowany każdego dnia, kostka brukowa wymaga do wyczyszczenia zastosowania specjalistycznych środków chemicznych i profesjonalnych urządzeń. Warto mieć na uwadze to, że w zależności od stopnia zabrudzenia oraz wielkości przestrzeni, proces czyszczenia może trwać nawet 24 lub 48 godzin.

Jak czyścimy kostkę brukową?

Staramy się używać takiej chemii czyszczącej, dzięki której mycie kostki trwa możliwie najkrócej. Podjazdy i alejki czyścimy przy pomocy myjki wysokociśnieniowej wyposażonej w dodatkową część, która umożliwia wyjątkowo intensywną aplikację mieszanki gorącej wody ze środkami myjącymi. Mocny strumień wrzątku połączony z preparatem czyszczącym umożliwia uzyskanie znakomitego efektu wizualnego, również w przypadku wyjątkowo porowatych i silnie zanieczyszczonych powierzchni z kostki brukowej.

Można zlecić nam cykliczne czyszczenie kostki brukowej: dzięki regularnemu usuwaniu zwykłych, codziennych zabrudzeń, każdorazowo usługa jest wykonywana znacznie szybciej niż wtedy, gdy musimy wyczyścić przez lata zaniedbywaną i np. zachwaszczoną powierzchnię. Oczywiście radzimy sobie także z intensywnymi zabrudzeniami, wynikającymi choćby z przeprowadzonych na terenie firmy prac budowlanych.

Jakie zanieczyszczenia usuwamy z kostki brukowej?

Dzięki temu, że stosujemy efektywne techniki czyszczenia podciśnieniowego, usuwamy z kostki brukowej nie tylko np. osady powstałe w wyniku niekorzystnego działania czynników atmosferycznych, ale także:

 • zabrudzenia biologiczne (np. mchy i pleśń),
 • trwałe ślady opon samochodowych,
 • gumy do żucia,
 • samochodowe płyny eksploatacyjne,
 • rdza,
 • kleje i smary,
 • inne zabrudzenia.

Zachęcamy do współpracy i skorzystania z naszej usługi sprzątania dla firm. Naszym największym atutem jest wysoka jakość świadczonych usług, którą osiągamy nie tylko dzięki odpowiednio wykwalifikowanym pracownikom, ale także dzięki temu, że przestrzegamy ściśle zaleceń producentów dotyczących korzystania ze środków czyszczących, a także zasad odpowiedniej ich aplikacji. To wszystko pozwala zagwarantować naszym Klientom, że efekty czyszczenia kostki brukowej będą w pełni zadowalające i, co ważne, długotrwałe.

Mycie kostki brukowej