Pranie krzeseł i foteli biurowych

Szukasz rzetelnej, odpowiedzialnej firmy, która stosuje wyłącznie nowoczesne metody i najlepsze środki czyszczące do prania dywanów i wykładzin u Klientów indywidualnych na terenie Warszawy? Trafiłeś doskonale! Długo eksploatowane dywany i wykładziny, nawet jeśli wydają się czyste, wymagają regularnego odświeżania. Warto skorzystać z naszych usług nie tylko wtedy, gdy pojawią się na nich nieestetyczne, trudne do samodzielnego wyczyszczenia plamy.

Pranie krzeseł w biurze

Pranie krzeseł i foteli biurowych

Nieważne, czy w biurze pracuje kilka osób czy kilkaset – w żadnym nie może zabraknąć foteli biurowych i krzeseł konferencyjnych. Są one eksploatowane bardzo intensywnie, co naturalnie prowadzi do pojawienia się na nich zabrudzeń i plam. Takie meble nie tylko prezentują się nieatrakcyjnie – brudne obicie, niepoddawane odświeżaniu, jest po prostu niehigieniczne.  Nasze usługi prania krzeseł i foteli biurowych adresujemy nie tylko do właścicieli biur, lecz również hoteli, restauracji, szkół, świetlic, a także do osób prywatnych. Pracujemy w Warszawie i okolicach.

Jak czyścimy krzesła biurowe?

  1. Diagnostyka plam – by dobrać odpowiednie środki piorące i optymalną metodę czyszczenia, musimy określić, jak poważne są zabrudzenia.
  2. Kontrola materiału obiciowego – upewniamy się, że przeprowadzone pranie będzie bezpieczne dla danego rodzaju tkaniny biorąc pod uwagę także to, w jakim stanie jest obicie.
  3. Czyszczenie krzesła – na tym etapie przechodzimy już do najważniejszych czynności. Pierzemy krzesło metodą ekstrakcyjną, przy użyciu specjalistycznego sprzętu marki Kärcher i najwyższej jakości środków piorących do zastosowania profesjonalnego.

Serdecznie zachęcamy do skorzystania z naszych usług sprzątania dla firm – gwarantujemy rzetelność, terminowość i doskonałe efekty.

Pranie foteli biurowych