Pranie tapicerek w autach flotowych

Tapicerka samochodowa jest narażona na różnego rodzaju zanieczyszczenia – kurz, błoto, pozostałości spożywcze. Często są to plamy trudne do usunięcia samodzielnie (np. tłuszcze). O ile prywatni właściciele aut mogą próbować wywabić lekkie zabrudzenia domowymi sposobami, o tyle firmy muszą zlecić to zadanie profesjonalistom. Dlatego oferujemy pranie tapicerek w autach flotowych.

Pranie tapicerek w autach flotowych

Pranie tapicerek w autach flotowych

Zadbamy o wszystkie materiałowe elementy wnętrza samochodów służbowych. Można zlecić nam zarówno jednorazowe czyszczenie, jak i nawiązać współpracę na dłuższy czas: wówczas będziesz mieć pewność, że auta w Twojej firmie będą stale zadbane. Regularne czyszczenie wnętrza auta sprawia, że jest ono wolne nie tylko od zabrudzeń, ale również roztoczy i alergenów.

Dlaczego warto powierzyć nam pranie tapicerki samochodowej?

Próbując samodzielnie wyprać tapicerkę w aucie można uzyskać efekt odwrotny od zamierzonego. Dlaczego warto zlecić pranie tapicerki w aucie właśnie naszej firmie i usłudze sprzątania dla firm? Powodów jest kilka:

  1. Odkurzamy i pierzemy tapicerkę korzystając z fachowego sprzętu – wykorzystujemy urządzenia marki Santoemma, profesjonalne środki czyszczące dostosowane do rodzaju materiału, z którego wykonana jest tapicerka i stosujemy wyłącznie sprawdzone, skuteczne metody prania.
  2. Usuwamy wszystkie zabrudzenia i przywracamy świeży zapach – gwarantujemy usunięcie wszystkich zabrudzeń, a do tego przywracamy wnętrzu samochodu świeżość. Jedną z naszych usług jest usuwanie przykrych zapachów, dlatego doskonale radzimy sobie np. z zapachem dymu papierosowego wewnątrz aut.
  3. Czyścimy wszystkie elementy tekstylne wnętrza pojazdu – pierzemy wszystkie elementy tapicerki: nie tylko fotele i kanapy, ale też boczki, dywaniki, podsufitki i podłokietniki.

Pranie tapicerek w autach flotowych