Usuwanie i neutralizacja odorów – usługi dla firm

Higiena w pomieszczeniach biurowych, hotelach, restauracjach, placówkach edukacyjnych i medycznych to podstawa. Jednak samo gruntowne posprzątanie może czasem okazać się niewystarczające. Wyczuwalny w nich przykry zapach zdecydowanie negatywnie wpływa na komfort przebywających w nim osób. Wszystkie dostępne na rynku odświeżacze powietrza nie usuwają odorów, a jedynie je maskują; są skuteczne jedynie przez chwilę. Aby pozbyć się trwale utrzymujących się brzydkich zapachów, warto zlecić usuwanie i neutralizację odorów profesjonalnej firmie.

Usuwanie odorów

Usuwanie i neutralizacja odorów

Usuwamy przykre wonie:

  • spalenizny,
  • dymu tytoniowego,
  • chemikaliów,
  • wywołane rozkładem organicznym,
  • moczu i fekaliów (także zwierzęcych),
  • zawilgoconego, zagrzybionego budynku,

Przeprowadzamy deodoryzację we wszelkiego rodzaju firmach zlokalizowanych w Warszawie i okolicach. Wykorzystujemy w tym celu wyłącznie skuteczne metody. Mamy do dyspozycji nowoczesny sprzęt i profesjonalne środki skutecznie neutralizujące przykre zapachy. Usuwamy je bez względu na rodzaj czynnika, który je wywołał i przywracamy w pomieszczeniach świeżość.

oraz inne, których nie da się usunąć tradycyjnymi sposobami. Naturalnie wietrzenie pomieszczeń, pranie wykładzin czy czyszczenie tapicerowanych mebli, a przede wszystkim gruntowne porządki mogą na pewien czas zmniejszyć intensywność woni, ale nie całkowicie ją usunąć.

W jaki sposób usuwamy brzydkie zapachy?

Do deodoryzacji wykorzystujemy m.in. profesjonalne ozonatory: generatory ozonu, silnego utleniacza o właściwościach dezynfekujących, bakterio- i grzybobójczych, znacznie skuteczniejszego od chloru. Warto przy tym pamiętać, że w wysokich stężeniach ozon jest toksyczny, wobec ozonowane pomieszczenia muszą być na ten czas wyłączone z użytkowania. W zależności od kubatury ozonowanego pomieszczenia, wybieramy ozonator generujący ozon o odpowiednim stężeniu.

Jeśli na czas deodoryzacji niemożliwe jest wyłączenie poszczególnych pomieszczeń, potrzebny jest ozon o wyższym stężeniu. Co ważne, z ozonowanych pomieszczeń można korzystać dopiero po ich dobrym wywietrzeniu. Ozonowanie to niezwykle skuteczny sposób usuwania odorów i wskazany wszędzie tam, gdzie niewskazane jest wykorzystanie tradycyjnych, chemicznych metod niwelowania brzydkich zapachów. Zapraszamy do zapoznania się z naszą usługą sprzątania dla firm.

Neutralizacja odorów