Mycie okien

Mycie okien to chyba najmniej lubiana czynność podczas sprzątania. Wiele osób ogranicza się do jej wykonania przed świętami Bożego Narodzenia i na Wielkanoc. A przecież brudne okna, framugi czy cała fasada, szczególnie w domach i mieszkaniach na niskich piętrach (gdzie przyciągają wzrok nie tylko domowników i ich gości, ale także przechodniów) zawsze sprawiają fatalne wrażenie. Dlatego Klientom z Warszawy i okolic oferujemy mycie okien, w ramach którego czyścimy nie tylko szyby, ale również framugi i parapety.

Jak przebiega profesjonalne mycie okien?

Nasza ekipa każdorazowo rzetelnie podchodzi do swoich zadań: mycie okien w firmach oraz w domach i mieszkaniach przebiega możliwie najsprawniej, tak, by w jak najmniejszym stopniu zakłócić spokój użytkownikom budynków. Używamy wyłącznie profesjonalnego sprzętu i certyfikowanych, skutecznych środków czyszczących przeznaczonych do mycia szyb, ram okiennych i parapetów. Dbamy o to, by stosowana chemia myjąca była bezpieczna zarówno dla osób przebywających w sprzątanych obiektach – nie wywoływała reakcji alergicznych – jak i dla środowiska.

Mycie okien Warszawa

Szyby zawsze pozostawiamy nieskazitelnie czyste, usuwając z nich nie tylko kurz, zacieki po wodzie deszczowej itp., lecz także resztki farb, klejów, zapraw.

Dokładnie czyścimy:

  • szyby okienne,
  • świetliki,
  • witryny,
  • loggie