Pranie kanapy Bemowo

Czyszczenie kanapy Bemowo

Nieestetyczne zabrudzenia na kanapie to zmora wielu domów. Dziecięce roczki zbrudzone czekoladą, pies, który właśnie wrócić ze spaceru po parku, czy wino wylane przez gości… Plamy i zabrudzenia na kanapie pojawiają się niezwykle szybko. Jeśli chcemy, aby znikały równie sprawnie jak się pojawiły wybierzmy skuteczne pranie kanapy. Zapewnimy sobie nie tylko nienaganną czystość tapicerowanego mebla, ale także usuniemy z niego niewidoczne dla oczu drobnoustroje. 

Komfortowe tapicerowane kanapy tak trudno utrzymać w nieskazitelnej czystości. Nie możemy przecież po prostu ściągnąć tapicerki i włożyć jej do pralki, a wspaniałe tkaniny tapicerskie, takie jak welur, płótno, filc czy żakard raz na jakiś czas potrzebują odświeżenia. Można podejmować próby samodzielnego czyszczenia mebli, ale z reguły nie dają one zamierzonych efektów. Lepiej skorzystać z profesjonalnych usług firm zajmujących się praniem kanap. 

Mieszkańcy zachodniej części stolicy, którzy są zainteresowani fachowym czyszczeniem tapicerowanych mebli mogą skorzystać z usług na najwyższym poziomie. Pranie kanapy Warszawa Bemowo to świetny wybór! 

specjalistyczne pranie tapicerki meblowej
profesjonalne pranie tapicerki meblowej warszawa

Pranie tapicerki meblowej Bemowo

profesjonalne pranie mebli tapicerowanych
profesjonalne czyszczenie mebli tapicerowanych

Pranie kanapy Bemowo

Firmy świadczące profesjonalne pranie tapicerek meblowych w dzielnicy Warszawa Bemowo mają do dyspozycji skuteczne, bezpieczne dla zdrowia i łagodne dla tkanin preparaty myjące. Zależy nam przecież nie tylko na olśniewającej czystości i usunięciu bakterii, ale także na bezpieczeństwie domowników i zachowaniu materiałów tapicerskich w nienaruszonym stanie. 

Starannie dobrane i posiadające odpowiednie certyfikaty środki czystości są używane przy pomocy specjalistycznych urządzeń piorących i suszących. Efekty zabiegu są doskonałe, często przewyższające oczekiwania klientów.  

Warto poznać także przebieg całego procesu prania tapicerki meblowej na kanapie. Aby nasze ulubione miejsce wypoczynku odzyskało dawny blask mycie odbywa się w kilku etapach. 

Zabieg prania kanapy rozpoczynamy od czyszczenia na sucho. Za pomocą specjalnej turboszczotki tapicerowana powierzchnia mebla zostaje starannie odkurzona. Następnie przechodzimy do próby tkanin. Sprawdzamy, z jakiego materiału wykonano kanapę i upewniamy się, który preparat i w jakim stężeniu zastosować aby wyczyścić mebel i nie uszkodzić struktury tkaniny.

Pranie tapicerki meblowej Bemowo

Pranie tapicerki Bemowo - efekty przed i po

Kolejnym krokiem konserwacji kanapy jest aplikacja specjalnego prespreyu enzymatycznego. Rolą tej substancji jest oddzielenie zabrudzenia od powierzchni tapicerki. Dzięki temu, że brud wydostaje się na zewnątrz nie ma potrzeby zbytniego namaczania kanapy. Następnie usuwamy z kanapy plamy (jeśli są) i przechodzimy do zasadniczego prania tapicerki kanapy. Posługując się urządzeniem natryskowo – ssącym, tak zwanym ekstraktorem pod ciśnieniem i w temperaturze 60 stopni wypłukiwane są zanieczyszczenia a także resztki środków czystości. 

Ostatni etap to schnięcie kanapy. Doświadczenie podpowiada, że klienci nie lubią długiego oczekiwania na pozbycie się wilgoci z mebla, dlatego skracamy schnięcie tapicerki o połowę, susząc ją specjalistycznym wentylatorem. 

Czyszczenie kanapy Warszawa Bemowo to proces, który zlecony profesjonalistom pozwoli nam ponownie cieszyć się tapicerowanych meblem niczym prosto z salonu. 

profesjonalne czyszczenie tapicerki meblowej
profesjonalne pranie tapicerki meblowej

Pranie tapicerki meblowej Bemowo